http://bonosbet.com/

ثبت نام ورود

سوالات متداول

سوالات متداول
 

ثبت نام
 

شرایط و نحوه ثبت نام در bonosbet به چه صورت است؟

ثبت نام در وبسایت مجانی است و هر فرد بالای 18 سال میتواند در وبسایت ثبت نام کند.. ثبت نام در سایت بسیار ساده است کافی است از صفحه اول بر روی لینک ثبت نام کلیک کرده و مشخصات خود را وارد کنید .
دقت کنید مشخصات را حتما به صورت دقیق و صحیح وارد کنید زیرا هرگونه تغییر پسورد ، ایجاد مشکل در واریز و برداشت توسط ایمیل و شماره همراه شما انجام می شود .

 

 

آیا میتوانم چند حساب کاربری ایجاد نمایم ؟

ایجاد چندین حساب کاربری در  بر خلاف قوانین و مقررات است و کاربری که اقدام به این عمل نماید به عنوان متخلف شناخته میشود و تمامی حسابهای کاربری و مبالغ موجود در آنها مسدود میشود.
 

 

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده باشم چه کار باید بکنم؟

در مواردی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید از قسمت بازیابی رمز عبور در صفحه اصلی استفاده نمایید و با توجه به دستورالعملی که در این قسمت نوشته شده است به بازیابی رمز عبور خود اقدام نمایید. بدیهی است رمز عبور تنها به ایمیلی که در هنگام ثبت نام در سایت ثبت کرده اید ارسال میشود، و برای بازیابی رمز عبور راهکار دیگری وجود ندارد.
 

 

برای بازیابی رمز عبور نیاز به ایمیل ثبت نامی میباشد ولی من رمز عبور ایمیل را فراموش کرده ام یا ایمیل من مسدود شده است در این صورت چکار باید بکنم؟

متاسفانه هویت شما از طریق ایمیل ثبت نامی شما قابل تشخیص خواهد بود و در صورتی که رمز ایمیل را فراموش کرده اید باید رمز عبور ایمیل خود را از طریق همان سرویس دهنده ایمیل بازیابی کنید. اگر حساب ایمیل شما در دسترس نباشد یا مسدود شده باشد یا امکان بازیابی رمز عبور آن نباشد، حساب شما در سایت bonosbet نیز از دست رفته خواهد بود و راهکار دیگری برای بازیابی وجود ندارد . در این موارد با هماهنگی بخش پشتیبانی میتوانید حساب جدید باز کنید به شرطی که حساب قبلی از طریق سایت نیز مسدود شود ضمنا اگر مبلغی در این حساب قدیمی باشد، آن مبلغ هم مسدود میشود و امکان انتقال آن وجود ندارد، بنابراین بهتر است همیشه از دسترس بودن ایمیل خود اطمینان داشته باشید.
 

چگونه حساب کاربری خود را حذف یا مسدود نمایم ؟

در صورتی که نیاز به مسدود شدن حساب کاربری خود دارید باید یک ایمیل از ایمیلی که با آن در سایت ثبت نام کردید به آدرس ایمیل سایت ارسال فرمایید.
 

برای تغییر کلمه عبور خود باید چه کنم ؟

برای تغییر کلمه عبور وارد بخش حساب کاربری در صفحه اصلی سایت شوید و در گزینه تغییر کلمه عبور با وارد کردن کلمه عبور فعلی و کلمه عبور جدید کلمه عبور خود را تغییر دهید.
 

حساب کاربری
 

چگونه میتوانم موجودی حسابم را افزایش دهم ؟

به این منظور وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت شارژ حساب اقدام به افزایش موجودی حساب خود کنید. این گزینه در قسمت بالایی سایت بعد از ورود ، در گزینه حساب من در قسمت بالایی سایت و در قسمت سمت راست در حساب کاربری وجود دارد . و پس از وارد کردن مبلغ به تومان وارد درگاه بانکی می شوید و با استفاده از اطلاعات کارت و رمز دوم پرداخت خود را انجام می دهید و به موجودی حساب شما اضافه می شود .
 

 

چرا من نمیتوانم شارژ حساب انجام دهم ؟

مشکل شارژ حساب  بستگی به روشی دارد که شما برای افزایش موجودی انتخاب کرده اید اگر از روش درگاه بانکی مستقیم قصد شارژ حساب دارید مطمئن شوید در کارت شما موجودی وجود دارد و کارت شما توسط بانک شما مسدود نشده یا محدودیتهای تراکنشهای روزانه در آن رعایت شده باشد. در پاره ای از موارد این مشکل از سمت سیستم بانکی کشور و شتاب و شاپرک میباشد که اگر چند لحظه بعد امتحان کنید احتمالا مشکل شما حل میگردد. اگر ایراد از سمت سایت باشد از طریق اطلاعیه های سایت اعلام میگردد و بنابراین به اطلاعیه های سایت هم دقت کنید اگر با همه این موارد بازهم موفق به خرید اعتبار نمیگردید با بانک خود تماس بگیرید و یا با ارسال تیکت از بخش پشتیبانی راهنمایی بخواهید .
 

 

چرا با وجود اینکه از درگاه مستقیم شارژ حساب انجام داده ام و از کارت بانکی من مبلغ کسر شده است ولی موجودی من در سایت افزایش نیافته؟

معمولا بلافاصله بعد از خرید اعتبار از طریق درگاه مستقیم، موجودی حساب شما در سایت افزایش مییابد ولی چنانچه این اتفاق نیافتاد، به احتمال بسیار زیاد واریز شما ناموفق بوده و حتی اگر از حساب بانکی شما کسر شده باشد و پیامک خرید موفق هم برای شما ارسال شده باشد تا دو ساعت بعد از سمت بانک اصلاحیه ارسال میشود و به موجودی حساب بانکی شما برمیگردد. ولی چنانچه بعد ا زدو ساعت همچنان به حساب بانکی شما برنگشت با قسمت پشتیبانی اینترنتی بانکی که از درگاه آن خرید کرده اید تماس بگیرید و مشخصات واریز را اعلام کنید تا به حساب شما برگشت بزنند در صورتی که اعلام کردند واریز موفق بوده از آنها شماره خرید بگیرید و به همراه مشخصات واریز شامل مبلغ و تاریخ و ساعت دقیق و شماره کارتی که با آن واریز کرده اید به بخش پشتیبانی سایت ارسال نمایید تا در اسرع وقت پیگیری گردد.
 
 
چگونه میتوانم درخواست برداشت  بدهم ؟

برای درخواست برداشت از بخش درخواست برداشت باید اقدام کنید .این گزینه بعد از ورود در قسمت حساب من در بالای سایت و در سمت راست گزینه حساب کاربری و جود دارد . مبلغ درخواستی شما در هر روشی که انتخاب میکنید باید در حداقل و حداکثر سقف ذکر شده قرار داشته باشد و شما مبلغ درخواستی را در موجودی داشته باشید، به محض درخواست این مبلغ از موجودی شما کسر میگردد و به لیست درخواستهای تایید نشده وارد میشود که باید منتظر تایید و سپس واریز آن توسط سایت باشید. لطفا دقت فرمایید شماره حساب ، شماره کارت ، شماره شبا به صورت صحیح و دقیق وارد نمایید و همچنین حتما و حتما و حتما اطلاعات کارتی را وارد نمایید که با آن پرداخت انجام داده اید . در غیر این صورت درخواست شما لغو می شود .
 

 

چرا نمیتوانم درخواست جایزه بدهم و با پیغام خطا مواجه میشوم یا درخواست من لغو می شود؟

این خطا هنگامی اتفاق میوفتد که شما مبلغ مورد نظر را در حساب نداشته باشید و یا اطلاعات وارد شده کارت با اطلاعات کارتی که با آن پرداخت کرده اید متفاوت هست (دقت کنید برداشت حتما باید با کارتی انجام شود که با آن پرداخت انجام شده است )همچنین ممکن است  اطلاعات وارد شده مثل شماره کارت ، شماره حساب ، شماره شبا و همچنین نام صاحب حساب کامل یا صحیح نیست .
 

آیا میتوانم بلافاصله بعد از واریز به سایت و بدون شرکت در مسابقات سایت درخواست واریز وجه نمایم؟

خیر متاسفانه این امکان به دلیل اینکه این مبالغ با نرخ تبادل ارز از مبلغ واریز شده به یک ارز دیگر تبدیل میشود و در حساب سایت قرار میگیرد، امکان پذیر نیست و این عمل برای سایت هزینه دارد و بنابراین امکان این امر بدون شرکت در مسابقات وجود ندارد .
 

مدت زمان پرداخت به حساب من چقدر میباشد ؟

در خصوص درخواست برداشت به حساب بانکی چندین روش دریافت وجه در حساب شما وجود دارد. در حالتی که شما واریز از طریق کارتهای شتاب را انتخاب کرده باشید درخواستهای برداشت ابتدا ظرف کمتر از 48 ساعت و معمولا تا 24 ساعت توسط سایت بررسی میگردند و سپس درخواست شما برای واریز اقدام میگردد. بعد از تایید، واریز به حساب بانکی شما از یک تا هفتاد و دو ساعت و در بعضی روزها ممکن است به دلیل تعطیلی یا مشکلات دیگر حتی بیشتر بطول میانجامد، البته تلاش سایت درانجام واریزها در کمتر از 24 ساعت میباشد، ولی چنانچه تاخیری بوجود بیاید که از دست سایت خارج باشد این زمان طبق زمانبندی گفته شده ممکن است بیشتر بطول بیانجامد.
 

آیا میتوانم درخواست برداشت خود را لغو نمایم ؟

درخواستهای برداشت چنانچه هنوز توسط سایت تایید نشده باشند قابلیت لغو توسط کاربر را دارند و به محض اینکه کاربر درخواست را لغو کند مبلغ به حساب کاربر برمیگردد. توجه کنید چنانچه درخواستی را لغو کنید و مجدد درخواست بدید زمان واریز به حساب شما از زمان درخواست مجدد محاسبه میشود.  همچنین درخواستهای تایید شده به هیچ عنوان امکان لغو ندارند و در این خصوص تقاضا داریم پیام ارسال نفرمایید.
 

درخواست برداشت داده ام چرا با اینکه تایید شده واریز نشده است؟

فرآیند واریز بطور کامل در سوال "مدت زمان پرداخت جایزه به حساب من چقدر میباشد؟" توضیح داده شده است بنابراین انتظار میرود کاربران محترم با توجه به این توضیحات در صورتی که تاخیری ناخواسته ایجاد شده صبر داشته باشند و سوال درمورد جایزه ارسال نفرمایند. سیستم سایت به نحوی هست که همه واریزها انجام خواهد شد و تاخیرها غالبا به خاطر تعداد بالای واریزها و وجود روزهای تعطیل میباشد. سایت همه تلاش خود را میکند در کمترین زمان ممکن جوایز را به حساب کاربران واریز نماید. تنها در صورتی که بیش از 4 روز کاری از زمان تایید درخواست شما میگذرد و واریز به حساب شما انجام نشده با پشتیبانی سایت تماس بگیرید . دقت کنید حتما قبلا از تماس حساب خود را چک کنید و گاهی دیده میشود واریز انجام شده و اس ام اس بانک برای شما نیامده است و تصور شما بر واریز نشدن است ، بنابراین حتما حساب بانکی خود را از اینترنت بانک یا دستگاه خودپرداز چک کنید سپس به پشتیبانی پیام دهید. قبلا از همکاری شما صمیمانه سپاسگذاریم.
 

 

چرا درخواست برداشت من تایید نشده است ؟

درخواستهای برداشت هر روز یکبار توسط سایت تایید میشوند و در لیست واریزها قرار میگیرند که به حساب کاربران واریز گردند هر درخواستی بعد از تایید درخواستها توسط سایت به روز بعد موکول میشود مثلا ممکن است سایت ساعت 8 شب درخواستها را تایید کرده باشد بنابراین هر درخواستی که بعد از ساعت 8 شب ارسال شود ، تایید آن به روز بعدی موکول میشود. بهتر است اگر نیاز به واریز سریع وجه دارید درخواست خود را قبل از ساعت 8 شب ارسال کنید که احتمال اینکه در لیست واریز روز بعدی قرار بگیرید بالا برود. البته سایت همیشه تلاش میکند این زمان تایید را به آخر شب نزدیک کند که تعداد زیادی از درخواستها در لیست واریز روز بعدی قرار داشته باشند. با اینحال اگر درخواست شما از شب قبل تایید نشده یعنی بعد از تایید سایت درخواست ارسال کردید و باید تا شب روز بعد صبر کنید تا درخواست شما تایید شود. مجدد استدعا داریم در این خصوص چنانچه پاسخ شما در این توضیحات میباشد پیام ارسال نفرمایید. قبلا از همکاری شما صمیمانه سپاسگذاریم.

 

 

آیا میتوانم آدرس ایمیلی که در سایت برای من ثبت شده است را تغییر دهم ؟

خیر امکان ویرایش یا تغییر آدرس ایمیل وجود ندارد و شما باید با یک ایمیل معتبر در سایت ثبت نام نمایید. بدیهی است چنانچه برای حساب کاربری شما مشکلی پیش بیاید مثل فراموشی نام کاربری یا موارد دیگر تنها از طریق ایمیلی که در هنگام ثبت نام درج کرده اید قادر به پیگیری خواهید بود وسایت این ایمیل را معتبر میداند.
 

 

آیا میتوانم نام کاربری خود را تغییر دهم ؟

خیر ، کاربران نمی توانند نام کاربری خود را تغییر دهند.
 


در چه مواردی موجودی حساب من بدون خرید اعتبار افزایش پیدا میکند ؟

پاداشها و بانوسها و طرحهای تشویقی سایت میتوانند از مواردی باشند که حساب کاربر بدون خرید اعتبار افزایش یابد. در این خصوص راهنماهای مربوطه را مطالعه کنید.
 

 
آیا میتوانم با دو نام کاربری در مسابقات شرکت کنم ؟

خیر شما نمیتوانید با دو یا چند نام کاربری در مسابقات شرکت کنید و در صورت مشاهده همه حسابهای کاربری شما مسدود میگردد. لطفا در خصوص این مورد قوانین سایت را مطالعه بفرمایید.
شرایط استفاده از طرح تشویق سایت به چه صورت هست؟
طرح درخت تشویق یا طرح تشویق سایت به منظور استفاده از کاربران جهت تبلیغ برای سایت و پرداخت درصدی از شارژ نفرات معرفی شده به کاربر میباشد که باعث ایجاد انگیزه و درآمدزایی برای کاربر گردد. همه کاربران میتوانند از این طرح استفاده نمایند و محدودیتی وجود ندارد، برای استفاده از این روش از راهنمای مربوطه استفاده کنید.
 
 
شرکت در مسابقات

 

 

چگونه میتوانم در مسابقات سایت شرکت نمایم ؟

برای شرکت در مسابقات سایت لازم است به حساب کاربری خود در سایت وارد شوید و سپس با توجه به مسابقه ای که قصد شرکت در آن را دارید، وارد آن شوید و برای دیدن همه اپشن های بازی گزینه + را که در جلوی هر بازی وجود دارد کلیک کنید سپس همه ضرایب بازی نمایش داده می شود که می توانید با استفاده از آن ها پیش بینی نمایید . در این خصوص می توانید با استفاده از راهنمای هر بخش در مسابقه شرکت نمایید.
 


چگونه میتوانم مسابقاتی را که قبلا شرکت کرده ام مشاهده نمایم ؟

بخشی به نام سابقه پش بینی وجود دارد که با رنگ زرد متمایز شده است و شما میتوانید از آن جهت مشاهده سابقه مسابقات استفاده نمایید.
 


حداقل و حداکثر مبلغ شرکت در مسابقات سایت به چه میزان است ؟

در هر نوع از مسابقات سایت برای شرکت درمسابقات یا ثبت هر فرم یک حداقل و حداکثر برای شرکت در مسابقه و برای مبلغ جایزه در نظر گرفته شده است که کاربر موظف است در محدوده مشخص شده مبالغ خود را تنظیم نماید.
 
 
در مسابقات ترکیبی شرکت کرده ام ولی ضریب کل من که بیشتر از 100 بوده با عدد 100 محاسبه شده است چرا؟

طبق قوانین سایت ضریب کل در مسابقات ترکیبی حداکثر 100 میباشد یعنی کاربران چنانچه ضریب بیشتر از 100 ثبت کرده باشند برای ایشان همان ضریب 100 محاسبه میشود.
 


چگونه میتوانم فرم شرط خود را کنسل کنم ؟

توجه کنید به محض ثبت فرم شما در مسابقات تکی و ترکیبی به هیچ عنوان امکان لغو کنسل کردن آن به هر دلیلی وجود ندارد . بنابراین دقت نمایید که اشتباهی رخ ندهد که قابل برگشت نیست .
 

 

مسابقه ای که تکی انتخاب کردم یا یک یا چند بازی از مسابقات فرم ترکیبی من لغو شده یا زمانش تغییر کرده، تکلیف چیست

در این خصوص به قوانین سایت مراجعه فرمایید و یا به پشتیبانی تیکت ارسال نمایید .
 

 
انواع مسابقات سایت

 

مسابقات تکی چیست؟

ساده ترین نوع مسابقه سایت میباشد، که در آن با توجه به ضریبی که سایت برای یک رویداد بازی ارائه میدهد در ازای مبلغی که کاربر بر روی بازی قرار میدهد، در صورت محقق شدن آن رویداد و برنده شدن، جایزه ای به کاربر تعلق میگیرد و درصورت باخت هیچ مبلغی تعلق نمیگیرد. برای اطلاعات بیشتر راهنمای مسابقات تکی را مطالعه کنید.
 

 

مسابقه ترکیبی یا کمبو چیست ؟

در این مسابقه شما به جای پیش بینی بر روی بازیها به صورت جداگانه، بر روی چند مسابقه بطور همزمان شرطبندی مینمایید و ضرایب این مسابقات در هم ضرب میشود و در صورت برنده شدن این ضریب کل در مبلغی که شما بر روی کل فرم قرارداده اید ضرب شده و جایزه شما تعیین میگردد. توجه کنید برای برنده شدن در مسابقات ترکیبی یا کمبو باید همه انتخابهای شما صحیح باشد و یا بازنده نباشد ، اگر یک بازی در لیست انتخابی شما باخت کامل باشد فرم شما بصورت کامل بازنده است. برای اطلاعات بیشتر راهنمای مسابقات ترکیبی را مطالعه فرمایید.
 


پیش بینی زنده یا شرطبندی لایو چیست ؟

در این مسابقات شما در طول برگزاری یک مسابقه میتوانید بر روی آن شرطبندی نمایید و پیش بینی خود را با توجه به شرایط بازی ثبت نمایید. قوانین این مسابقه تقریبا شبیه به مسابقات تکی هست با این تفاوت که بصورت لایو پیش بینی انجام میگردد.
 

 

آیا امکان تغییر یا لغو مسابقه تکی یا ترکیبی که انتخاب کرده ام وجود دارد؟

متاسفانه به هیچ عنوان بعد از ثبت فرم شما در مسابقات تکی و ترکیبی و پیش بینی زنده امکان تغییر یا لغو فرم وجود ندارد بنابراین باید با دقت پیش بینی خود را ثبت کنید. این مورد از قوانین سایت میباشد.
 

 

تا چه مبلغی میتوانم در مسابقات تکی و ترکیبی و پیش بینی زنده شرکت کنم ؟

حداکثر مبلغ شرکت در مسابقات تکی و ترکیبی در بخش مسابقات تکی/ترکیبی - شرکت در مسابقه درج شده است و شما ملزم به رعایت سقف تعیین شده هستید میتوانید راهنمای شرکت در مسابقات تکی یا ترکیبی و قوانین و مقررات سایت را در این خصوص مطالعه بفرمایید.
 

 

تا چه مبلغ جایزه ای میتوانم در مسابقات تکی یا ترکیبی و پیش بینی زنده برنده شوم ؟

حداکثر مبلغ جایزه در مسابقات تکی و ترکیبی در بخش مسابقات مربوطه درج شده است و شما ملزم به رعایت سقف تعیین شده هستید میتوانید راهنمای شرکت در مسابقات تکی یا ترکیبی و پیش بینی زنده و بخصوص قوانین و مقررات سایت را در این خصوص مطالعه بفرمایید.
 

 

در هنگام ثبت فرم در مسابقات تکی و ترکیبی و پیش بینی زنده پیغام خطا ظاهر میشود ؟

پیغام خطا در هنگام ثبت فرم در مسابقات تکی و ترکیبی یا پیش بینی زنده یا بدلیل رعایت نکردن حداکثر و حداقل مبالغ شرکت در مسابقه و سقف جایزه میباشد و یا مربوط به بازی میباشد که فرصت شرکت در آن به اتمام رسیده است . لطفا با راهنمایی پیغام اعلام شده موارد را رفع نمایید و اگر بازهم مشکل داشتید از با پشتیبانی سایت مطرح کنید
 

 

در صورت لغو یک یا چند بازی در مسابقات گروهی تکی یا ترکیبی ، تکلیف چیست ؟

در این خصوص صفحه قوانین و مقررات سایت توضیحات کامل را ارائه داده است لطفا مطالعه فرمایید.
 

 

مسابقه ترکیبی شرکت کرده ام ولی همه مسابقات من تصحیح نشده است ؟

در مسابقات ترکیبی توجه کنید منطق سایت به صورتی میباشد که به محض اینکه به اولی باخت در فرم ترکیبی میرسد بررسی مابقی بازیهای فرم را متوقف میکند بنابراین چنانچه در فرم خود باخت داشته باشید بازیهای بعدی دیگه محاسبه نمیشود و کل فرم شما بازنده میباشد.