http://bonosbet.com/

ثبت نام ورود

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

• ثبت نام و یا ایجاد حساب کاربری در سایت به معنای آگاهی کامل و تعهد کاربر به قبول کردن همه قوانین و مقررات سایت بدون استثنا می باشدهمچنین قوانین و مقررات سایت میتواند با نظر و صلاحدید سایت ، تغییر نمایدو تغییر در قوانین و مقررات سایت از طریق اطلاعیه های سایت اعلام میگردد ولی به معنی این نیست که کاربر مسئول آگاهی از محتویات این صفحه نیست و همواره باید در خصوص قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل داشته باشد.

• کاربر در هنگام ثبت نام حتما باید 18 سال شمسی تمام یا بیشتر داشته باشد. سایت این حق را برای خود محفوظ میدارد به منظور اطمینان از این موضوع از کاربر مدارک مورد نیاز درخواست کند . محتوا، نحوه ارسال و تعداد این مدارک به تشخیص سایت میباشد. ضمنا ممکن است سایت به حساب یک کاربر شک کند و تا زمان دریافت مدارک مورد نیاز حساب کاربر را معلق نماید و اگر این مدارک در بازه زمانی تعیین شده توسط سایت ارسال نگردید و یا با توجه به مدارک دریافت شده مشخص شد کاربر زیر 18 سال سن دارد ، حساب کاربر به طور دائم با تمام موجودی جوایز و موجودی حساب کاربری مسدود میگردد.

• اطلاعات کاربر در سایت محفوظ میباشد و به هیچ نهاد، ارگان، یا کشور و دولتی ارائه نخواهد شد. سایت موظف است امنیت اطلاعات کاربران را تضمین نماید که امکان دسترسی به   اطلاعات کاربران برای هیچ کس به جز مجموعه سایت امکانپذیر نباشد.

• اگر کاربر اعتراض و یا شکایتی نسبت به سایت دارد باید این مورد بصورت مکتوب از طریق پیامرسانی ظرف مدت 7 روز به سایت ارسال شود. مواردی که بعد از 7 روز ارسال شود مورد پذیرش سایت نیست و پیگیری نمیشوند.

• در مواردی که حساب کاربر مشکوک به فعالیت مجرمانه همانند مبالغ دزدی یا کارتهای اعتباری هک شده باشد، حساب کاربر معلق میگردد و کاربر موظف است تا مدارک مورد نیاز جهت تایید حساب کاربری را به سایت ارسال نماید این مدارک توسط سایت اعلام میشود و شامل عکس از کاربر با مشخصات خاص ، اثبات آدرس محل سکونت ، عکس از کارت بانکی، عکس از مدارک هویتی،... میباشد. چنانچه کاربر در زمان مشخص شده مدارک را ارسال ننماید، سایت میتواند حساب کاربر را مسدود نماید

• اگر کاربر شک کرد که از  حساب کاربری او شخص دیگری استفاده میکند باید بلافاصله رمز عبور در سایت و رمز ایمیل خود را تغییر دهد . هر تراکنش انجام شده اعم از برداشت جایزه یا واریز به حساب کاربری ، با مسئولیت صاحب حساب کاربری میباشد . بنابراین استفاده از رمزهای ضعیف و قابل حدس یا دادن اطلاعات حساب کاربری به شخص دیگر که باعث شود حساب کاربری کاربر هک شود یا از مبالغ آن به هر نحوی استفاده شود، با مسئولیت خود صاحب حساب کاربری میباشد و بت فارس در این خصوص مسئولیتی ندارد.

• در خصوص بازیهای آنلاین یا پیش بینی آنلاین، بونوس بت تمام تلاش خود را میکند تا اطلاعات دقیق باشد، ولی ممکن است شرایطی اتفاق بیافتد که به خاطر تاخیر در بروز شدن ضرایب یا تاخیر در بسته شدن اپشن ها این اطلاعات اشتباه باشد. در این شرایط سایت حق دارد تا پیش بینی ها و بازیهایی که به خاطر تاخیر در بسته شدن یا تاخیر در بروزرسانی ، به اشتباه ثبت شده اند را لغو کند . بطور مثال بعد از زده شدن گل ، اپشن ها و ضرایب  بسته نشده باشند و کاربر شرط را ثبت کرده باشد . چنانچه کاربر این موضوع را مشاهده کرد موظف است به سایت اطلاع دهد . به هر حال هر زمان سایت متوجه این اشتباه شود، میتواند تمام موارد را کسر کند و همچنین میتواند تمامی بازیهایی که بعد از این پیش بینی  توسط کاربر ثبت شده باشند را نیز لغو کند واگر سایت تشخیص دهد این عمل از طرف کاربر به عمد اتفاق افتاده است مجموعه بونوس بت میتواندحساب کاربر را مسدود نماید. بنابراین درپیش بینی های آنلاین دقت کنید حتما این مورد را در نظر داشته باشید . و از صحت برد خود اطمینان حاصل کنید . همچنین توجه کنید تصمیم به لغو یا عدم لغو این موارد با سایت میباشد.

• هرگونه تلاش برای فریب دادن سایت توسط کاربر مانند ارائه اطلاعات اشتباه به سایت  یا استفاده از دو یا چند حساب کاربری باعث میشود سایت حساب کاربر را مسدود نماید.

• حداقل و حداکثر مبلغ شرکت در مسابقات تکی و بیشترین مبلغ جایزه در هر مسابقه تکی در صفحه شرکت در مسابقات تکی درج میگردد و کاربر ملزم به رعایت این مبالغ می باشد. یعنی مبلغ شرکت در هر مسابقه باید به صورتی انتخاب شود که با ضرب شدن ضریب انتخاب در آن از سقف بیشترین مبلغ جایزه در هر مسابقه تکی، بیشتر نگردد. ولی به شرط رعایت بیشترین مبلغ جایزه میتواند در سایر بازیها نیز همزمان شرکت نماید

• حداقل جایزه قابل برداشت از طریق حساب بانکی پنجاه هزار تومان است و   حداکثر مبلغی که سایت به کاربر پرداخت میکند در هر روز دو میلیون تومان و در هر ۳۰ روز مبلغ بیست میلیون تومان است. سایت به صلاحدید خود این قانون را در مورد برخی کاربران که فعالیت مستمر در سایت دارند، می تواند نادیده بگیرد.ضمنا کاربر برای برداشت جایزه خود باید مشخصات همان کارتی را بدهد که با ان حساب کاربری خود را شارژ کرده است.در غیر این صورت مجموعه بونوس بت  این حق را دارد برای اطمینان از عدم سوء استفاده افراد از کاربر مدارک لازم را  جهت احراز هویت در خواست کند.

• کاربرانی که از ادامه فعالیت در سایت منع میشوند حق ایجاد حساب کاربری جدید ندارند . در صورتیکه سایت متوجه این موضوع شود که کاربری که از ادامه فعالیت منع گردیده بود مجدد در سایت ثبت نام نموده است همه مبالغ و جوایز کاربر و حساب کاربری او مسدود میشود.

• حساب کاربری کاربر باید با اطلاعات صحیح ثبت شده باشد . نام و نام خانوادگی صحیح. حساب کاربری دیگر نباید از یک محل (آی پی کامپیوتر) یا هر مکانی که کامپیوتر و اینترنت بصورت اشتراکی دارد ایجاد گردد و یا اداره گردد. همچنین حساب کاربری دیگری نباید توسط افراد دیگر خانواده و یا هم خانه ای ایجاد گردد. سایت می تواند حساب کاربری هر کاربری که درصدد فریب دادن سایت و تقلب در سایت  از طریق ایجاد حسابهای کاربری مختلف و شرکت در مسابقات باشد را مسدود نماید و مبالغ حساب وی را بلوکه نماید. بدیهی است تشخیص این موضوع با سایت میباشد بنابراین پیشنهاد میگردد برای شرکت در مسابقات تکی و ترکیبی، سیستیم و آی پی که هر کاربر برای ورود به حساب کاربری خود استفاده میکند مختص خود او باشد و نام کاربری دیگری برای ورود به سایت از این سیستم و آی پی استفاده نکند. به بیان ساده استفاده دو یا چند نام کاربری از یک سیستم و آی پی تخلف میباشد ولی استفاده یک نام کاربری از دو یا چند سیستم و آی پی مجاز است. پیشنهاد میشود برای ورود به سایت حداقل یکبار از آی پی ایران استفاده کنید زیرا در مواردی که سایت به یک حساب شک میکند آی پی ایران را ملاک قرار میدهد و کاربرانی که از یک آی پی ایران استفاده کرده باشند متخلف شناخته میشوند. همچنین در مواردی که سایت به چند حسابی که در مسابقات تکی و ترکیبی شرکت کرده اند، شک کند میتواند از کاربر درخواست فایل اسکن شده کارت ملی و شناسنامه را نماید که لازم است کاربر این فایل را از طریف ایمیل ارسال نماید.لازم به ذکر است این قانون در مسابقات تکی و ترکیبی اجرا میشود. بنابراین تاکید میشود هر خانواده از یک حساب کاربری استفاده نمایند. ایجاد حساب کاربری برای سایر اعضای خانواده تخلف میباشد.

• کاربر نمیتواند حساب کاربری خود را به شخص دیگری منتقل کند و تعهد مینماید که نام کاربری و رمز عبور خود را با رعایت مسایل امنیتی نزد خود محفوظ نگه میدارد. کاربر با مشخصات ثبت شده در هنگام ثبت نام در سایت تنها کسی است که اجازه مشارکت و فعالیت در سایت را دارد و تنها کسی است که مجاز میباشد تا جوایز را جمع آوری و دریافت کند.

• در مواردی که بونوس بت بعد از مشخص شدن اینکه شخصی از دو یا چند حساب کاربری استفاده میکرده است  یا برنده شدن او به واسطه تقلب و استفاده از اعتبار نادرست یا استفاده از باگهای سایت باشد ، و سایت نتواند مبالغی جوایزی که باطل شده و باید به سایت برگردد را از کاربر اخذ کند . تمامی مشخصات و آی پی و مدارک اخذ شده  و مشخصات بانکی  کاربر متقلب در در شبکه های اجتماعی سایت مثل تلگرام و فیسبوک و اینستاگرام و غیره قرار داده میشود و در صورت امکان از راهکارهای قانونی نیز استفاده میگردد. مسئولیت تمام حوادثی که ممکن است با به نمایش درآمدن اطلاعات شخصی کاربر متقلب برای او ایجاد شود با خود او میباشد.

• اگر مشخص شود کاربر در حال تقلب در سایت از طریق استفاده از فرمولهای ریاضی برای ثبت بازیهای خود یا استفاده از روشهای کامپیوتری ، نرم افزاری یا هر روشی اتوماتیک دیگر برای فریب سایت و تقلب میباشد، و یا تیم فنی سایت تشخیص دهند که کاربر در حال سوءاستفاده از قسمت پیشبینی آنلاین سایت بصورت انفرادی یا گروهی با همکاری چند کاربر دیگر میباشد مجموعه بونوس  بت میتواند حساب کاربر را مسدود نماید.

• اگر کاربر به عمد حساب خود را شارژ نماید و سپس درخواست برگشت پول به حساب بانکی خود را داشته باشد بدون اینکه در بازی شرکت کند تنها به دلیل سوءاستفاده از نرخهای تبادل ارز سایت حساب کاربر مسدود می شود.

• در صورتی که کاربر به هر نحوی سایت یا اعضای تیم پشتیبانی سایت را تهدید نماید،یا توهین کند بدون هیچ گونه بررسی حساب کاربر مسدود میشود. این شامل هر نوع تهدید و توهینی  میباشد.

• مواردی که در بخش راهنمای مسابقات سایت نوشته شده است نیز به عنوان قانون سایت مورد استناد میباشند و در صورتی که  موردی در این صفحه ذکر نشده باشد و در صفحات راهنما درج شده باشد به آن بخش مراجعه میگردد.

• نتایج اکثر بازیها بصورت اتوماتیک بعد از بازی ثبت میگردد . چنانچه نتیجه یک بازی توسط سایت ارائه دهنده سرویس دیرتر اعلام شد و کاربر به بازیهای مد نظر بعدی خود نرسید، ایرادی به سایت وارد نیست و کاربر حق اعتراض ندارد، کاربر باید به نحوی برنامه ریزی کند که مبلغ کافی برای همه بازیهای مد نظر خود داشته باشد که چنانچه احیانا تاخیری برای ثبت نتیجه ای بوجود آمد، مشکلی برای ثبت بازی بعدی خود نداشته باشد. نتایج پیش بینی های نیمه اول بعد از نیمه اول ثبت میشوند ولی ممکن است در برخی موارد همراه شرطهای نیمه دوم ثبت گردند که در این موارد، نیازی به ارسال پیام از سمت کاربر نیست و کاربر موظف است تا ثبت نتیجه بازی صبر کند.

• طبق استانداردهای جهانی در تمامی مسابقات نتیجه بازی حتی بازیهای حذفی در فوتبال تنها طی ۹۰ دقیقه قانونی رسمی یا زمان توافق شده  ( مثلا زمان توافق شده  در بازیهای جوانان 80 دقیقه هست ) مورد محاسبه قرار می گیرد. این وقت قانونی علاوه بر 90 دقیقه شامل زمانهای تلف شده که ممکن است به خاطر مصدومیت بازیکن‌ها و توقفهای بازی باشد، می شود، اما شامل وقت اضافه و پنالتی‌های تعیین کننده صعود تیم‌ نمی‌شود، ، بجز مواردی که مشخص شده است مثل شرط "کدام تیم به مرحله بعدی صعود میکند" که در این حالت نتیجه کل بازی شامل بازی رفت بازی برگشت و وقتهای اضافی و پنالتی، در نظر گرفته میشود.  ولی اگر در تعریف هر آپشن زمان مطرح نشده باشد منظور همان وقت قانونی رسمی یا توافق شده خواهد بود به همراه وقتهای تلف شده و در صورت ادامه بازی در وقت اضافه و یا رسیدن آن به ضربات پنالتی، تنها نتیجه بازی در زمان ذکر شده در نظر گرفته میشود. در مورد شرطهای نیمه ها نیز به همین صورت وقت قانونی هر نیمه یا وقت توافق شده هر نیمه ملاک خواهد بود مثلا در بازیهای 90 دقیقه، هر نیمه 45 دقیقه به اضافه وقتهای تلف شده خواهد بود که ملاک برای محاسبه شرطهای نیمه ها میباشد. همچنین در شرطهای نیمه دوم ملاک فقط گلهای نیمه دوم میباشد. (منظور از زمان قانونی رسمی زمان بازی تا 90 دقیقه به اضافه وقت های تلف شده است  و منظور از زمان قانونی هر نیمه زمان بازی تا 45 دقیقه به اضافه وقتهای تلف شده است ( مثلا گلی که در دقیقه 1+45 یعنی دقیقه اول وقتهای تلف شده نیمه اول زده میشود جزو گلهای نیمه اول است و یا گلی که در دقیقه 2+90 یعنی دقیقه دوم وقتهای تلف شده نیمه دوم زده میشود جزو گلهای نیمه دوم و همچنین جزو گلهای وقت قانونی است)، حال ممکن است در برخی مسابقات این زمان با توافق تیمها کمتر باشد یا یک نیمه بازی برگزار کنند یا هر نیمه زمانی کمتر از 45 دقیقه داشته باشد،  که ملاک سایت این زمان توافق شده خواهد بود مگر در تعریف آپشن بطور مشخص زمان دیگری عنوان شده باشد، و در کل اطلاع از قوانین آپشنهای مختلف مسئولیت کاربر میباشد و اگر کاربری اطلاع کاملی از نحوه محاسبه یک آپشن ندارد نباید در آن شرکت کند.

• سایت تمام تلاش خود را میکند تا تمامی اطلاعات و آمار و ارقام ارائه شده صحیح باشد، با این حال در صورتی که اشتباهی رخ داده باشد مسئولیت این اشتباه از آنجا که این موارد از یک سایت فید گرفته میشود با سایت نمی باشد.اشتباه از سوی سایت در مواردی که تنها جهت ارائه اطلاعات به کاربر میباشد مثل جدول لیگ خاص و نتایج رو در رو وامار بازی و موارد دیگر باعث نمیشود کاربر نسبت به سایت ادعایی داشته باشد.این اطلاعات برای راحتی کاربر میباشد.برای اطمینان بیشتر از این امار به سایت های مرجع رجوع کنید.

• این مسئولیت کاربر میباشد که از صحت اطلاعات و جزئیات پیش بینی خود اطمینان حاصل کند. به محض ثبت پیش بینی و تایید آن توسط کاربر، این پیش بینی به هیچ عنوان قابل تغییر نخواهند بود و لغو نمیگردند.

• بونوس بت  میتواند و این حق را دارد هر زمان یک بازی را با توجه به وضعیت آن از سایت بردارد یا لغو کند. به هر حال تمامی پیش بینی هایی که قبل از برداشتن آن بازی ثبت شده اند پابرجا خواهند بود بجز مواردی که سایت در این صفحه اعلام کرده است که در آن حالات همه شرطهای مرتبط با آن بازی  لغو خواهند شد.

•بونوس بت این حق را دارد تا یک بازی یا چند پیش بینی مرتبط با یک بازی را قبل از آغاز آن بازی بدون ارائه هیچ توضیحی به کاربر لغو کند .

• چنانچه یک پیش بینی اشتباهی توسط سیستم بعد از بازی یا رویداد مشخص ثبت و پذیرفته شده باشد، آن پیش بینی لغو میگردد. تصمیم برای لغو کردن یا نکردن این پیش بینی با سایت میباشد و سایت این حق را دارد تا این پیش بینی را بدون ارائه توضیحات به کاربر لغو کند یا نکند و در موارد مشابه تصمیم گیریهای متفاوتی اتخاذ نماید.

• ضرایب مسابقات سایت معمولا از سایتهای معتبر استخراج میگردد. چنانچه ضرایب مسابقه ای بصورت نادرست ثبت شده باشد، کاربر موظف است مورد را به سایت اطلاع دهد و سایت نیز در هر زمان این موضوع را متوجه شد، میتواند  بازی را لغو کند و مبالغ را به حساب کاربران عودت دهد. سایت این حق را دارد در این موارد که ضریب اشتباه ثبت شده باشد بازی را لغو کند . تصمیم در این خصوص با سایت میباشد، و ممکن است در موارد مشابه تصمیم گیری متفاوتی اتخاذ شود.

• در مسابقات سایت بطور کلی در صورت انجام نشدن یا موکول شدن بازی به وقتی دیگر، آن بازی در صورتی محاسبه می گردد که تا ۱ ساعت بعد برگزار گردد.اگر بازی به هر دلیلی تا یک ساعت بعد برگزار نگردد، سایت میتواند بازی را لغو نماید و مبالغ را به حساب کاربران عودت دهد. تشخیص پابرجا ماندن یا لغو مسابقاتی که بیش از یک ساعت تاخیر دارند با سایت میباشد. برای هر ورزش نیز این قانون جداگانه در قوانین آن ذکر شده است که ممکن است تفاوتهای با این بند داشته باشد ولی معیار هر ورزش قانون همان ورزش خواهد بود که در سایت در قوانین همان ورزش ذکر شده است .

• گاهی به دلایل مختلف مانند قطع برق، بارندگی و اغتشاش و یا ترک زمین توسط یکی از طرفین و موارد دیگر یک مسابقه نیمه کاره رها می شود. در این موارد درفوتبال و در مسابقات تکی و ترکیبی یا کمبو چنانچه ادامه بازی تا یک ساعت بعد انجام شد مسابقه پا برجا میماند ولی اگر بازی حتی اگر چند ثانیه باقی مانده باشد، بیش از یک ساعت بعد نیمه تمام رها شود سایت می تواند بازی را لغو و ضریب ان بازی را 1 محاسبه نماید. تشخیص پابرجا ماندن یا لغو مسابقاتی که بیش از یک ساعت نیمه تمام مانده اند با سایت میباشد. در پیش بینی قبل از مسابقه، پیش بینی هایی‌ که روی مواردی که قبل از نیمه کاره شدن بازی نتیجه آنها قطعاً مشخص شده باشند بسته شوند، به قوت خود باقی‌ خواهند ماند. مثلا در صورتی‌ که پیش بینی برنده نیمه اول باشد و بازی در اواسط نیمه دوم رها شود،پیش بینی های نیمه اول به قوت خود باقی‌ خواهند ماند. در مورد سایر ورزشها باید به راهنما و قانون همان ورزش مراجعه شود. توجه در پیش بینی زنده همانند پیش بینی پیش از مسابقه همه پیش بینی های نیمه اول در صورت لغو بازی در نیمه دوم پابرجا هستند.

• در مسابقات سایت ملاک پایان بازی سوت داور و نتیجه بازی در زمین مسابقه است و چنانچه بعد از پایان مسابقه به دلایل مختلف مثل تبانی یا تخلف یک تیم، نتیجه از طرف مراجع تغییر کند، برای سایت ملاک نخواهد بود و همان نتیجه اولیه داخل زمین لحاظ خواهد شد.

• در مسابقات ترکیبی یا کمبو سایت در صورت لغو یک یا چند مسابقه قانون نان رانر اجرا میشود و ضریب بازی مذکور از فرم کاربر حذف میشود و جایزه بر اساس ضریب جدید محاسبه میشود. توجه کنید یک فرم ترکیبی یا کمبو حتی اگر بجز یک بازی آن بقیه بازیها لغو شده باشد ، کل فرم مربوطه لغو نمیشود و کاربر باید همان یک بازی را صحیح حدس زده باشد که برنده شود. تنها در صورتی که همه بازیهای یک فرم ترکیبی یا کمبو لغو شد مبلغ فرم عودت داده می شود. همچنین کاربران موظف به رعایت حداقل و حداکثر مبلغ شرکت در مسابقات ترکیبی یا کمبو و حداکثر جایزه در این مسابقات میباشند. این ضرایب در صفحه شرکت در مسابقات ترکیبی یا کمبو قرار دارد و ممکن است با تصمیم سایت در روزهای مختلف تغییر نماید. در مسابقات ترکیبی یا کمبو فرم کاربر در صورتی برنده میباشد که تمامی انتخابهای خود را درست پیشبینی کرده باشد بنابراین جایزه به فرمهایی که همه پیش بینی ها صحیح باشد تعلق میگیرد مگر اینکه یک بازی لغو شود که در آنصورت همانند آنچه توضیح داده شد ضریب بازی مذکور1محاسبه میشود و کاربر می بایست مابقی بازیها را صحیح پیش بینی کرده باشد .همچنین در مواردی که سایت یک بازی را به اشتباه قرار داده باشد یا در ضرایب بازی اشتباه صورت گرفته باشد یا نام تیمها اشتباه باشد مانند حالتی که در بالا توضیح داده شد، سایت میتواند بازی مذکور را لغو شده در نظر بگیرد و ضرایب بر اساس باقیمانده انتخابهای کاربر محاسبه کند، ولی ممکن است تصمیم دیگری اتخاذ کند که قدرت تصمیم گیری در این خصوص با سایت میباشد.

• اعلام ناآگاهی از قوانین سایت توسط کاربر برای سایت مستند نمیباشد و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش قوانین و آگاهی از این قوانین است.

• حداکثر ضریبی که برای مسابقات کمبو یا ترکیبی هم در مسابقات پیش از بازی هم در پیش بینی زنده، محاسبه میشود 100 میباشد و اگر ضریب فرم کاربر بالای 100 باشد در صورت برنده شده با همان ضریب 100 جایزه به وی تعلق میگیرد.

• در کل بازیهای سایت بجز مسابقات گروهی هر کاربر حداکثر میتواند تا 10 برابر مجموع مبالغ واریزی خود جایزه دریافت کند. در صورتی که کاربر بیشتر از این مبلغ درخواست دهد تنها تا 10 برابر مبلغ واریز پرداخت میگردد و مابقی پرداخت نخواهد شد ولی به عنوان پرداخت شده در نظر گرفته میشود.

• حداقل زمان واریز جایزه از لحظه تایید آن  24 ساعت میباشد ولی ممکن است در برخی شرایط این زمان محقق نشود و مدت زمان بیشتری نیاز باشد که کاربر طبق این توافقنامه میپذیرد در این موارد تا زمان واریز صبر نماید.

• جایزه کاربرانی که به وسیله پروکسی یا نرم افزارهای تغییر آی پی اقدام به مخفی کردن آی پی خود میکنند تا زمان اطمینان یافتن سایت از اینکه این عمل کاربر به منظور گمراه کردن سایت نباشد، ممکن است به تعویق بیافتد و پرداخت نگردد.

   پیش بینی مسئولانه

• مسئولیت شرکت در مسابقات سایت و از دست رفتن احتمالی وجه کاربر با خود کاربر میباشد. با این حال در صفحه ای با عنوان پیش بینی مسئولانه تمامی مواردی که ممکن است باعث ایجاد مشکل برای کاربری که پیش بینی میکند بوجود آید توضیح داده شده است . کاربر موظف است این صفحه را مطالعه نماید و با آگاهی از همه جوانب آن در سایت شرکت کند. ضمنا سایت آگاهی دارد که پیش بینی ممکن است مشکلات جدی برای برخی کاربران ایجاد نماید بنابراین پیشنهاد میشود چنانچه در این خصوص مشکلی برای شما ایجاد شده مدتی از فعالیت در سایت دست بردارید و حساب خود را بطور موقت مسدود کنید . برای مسدود کردن موقت حساب خود از بخش تماس با پشتیبانی با سایت مکاتبه کنید تا حساب شما موقتا مسدود شود.

   حذف حساب کاربری
 

برای حذف حساب کاربری باید از طریق ایمیلی که در سایت ثبت نام کرده اید یک ایمیل با محتوای مربوطه به آدرس ایمیل سایت ارسال کنید تا حساب شما مسدود شود. آدرس ایمیل سایت را از پشتیبانی سایت درخواست کنید تا برای شما ارسال شود .

 

< موفق، شاد و پیروز باشید >